Asayiş
  • 25.10.2021 02:07

Arızalanan aracı yolcularla birlikte taşıyan çekici TEM'de devrildi

Kocaeli'nin Derince ilçesi TEM Otoyolu'nda arızalanan otomobili içerisindekilerle birlikte taşıyan çekici, yağmur sebebiyle kayganlaşan yolda devrildi. Kazanın şiddetiyle çekici üzerinde bulunan 5 araç yola saçılırken, 2 kişi de yaralandı. Kaza sebebiyle TEM Otoyolu İstanbul istikametinde uzun kuyruklar oluştu.


Kaza, Kocaeli'nin Derince ilçesi TEM otoyolu İstanbul istikameti Çınarlıdere viyadüğünde meydana geldi.

Arızalanan aracı yolcularla birlikte taşıyan çekici TEM'de devrildi -  Sakarya'dan Haber

Edinilen bilgiye göre, 63 ACF 992 plakalı çekici ile seyir halinde olan sürücü Kenan G., yol kenarında arızalanan 4 kişilik ailenin içinde bulunduğu 76 AZ 617 plakalı Hyundai marka otomobil ile karşılaştı.

Arızalanan aracı yolcularla birlikte taşıyan çekici TEM'de devrildi

Mehmet A. yönetimindeki bu otomobili de içinde bulunduğu yolcularla birlikte taşıdığı diğer araçların arkasına alan Kenan G., daha sonra yoluna devam etti.

Kocaeli haber - Arızalanan aracı yolcularla birlikte taşıyan çekici TEM'de  devrildi - Bugün Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Gazetesi |

Yağmur sebebiyle kayganlaşan yolda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği çekici, Çınarlıdere viyadüğünde devrildi.

Aracı yolcularla birlikte taşıyan çekici TEM'de devrildi - Gölcük Gündem

Kazanın şiddetiyle çekicinin üzerinde bulunan 5 araç yola saçılırken, 76 AZ 617 plakalı otomobilin içindeki 4 kişilik aile de yere düştü.

Kocaeli'de arızalanan aracı yolcularla birlikte taşıyan çekici TEM'de  devrildi

İhbarla olay yerine sağlık, polis ve karayolları ekipleri sevk edildi. 4 kişilik aileden yaralanan 2 kişi, olay yerindeki müdahalelerin ardından hastaneye kaldırıldı.


Kaza sebebiyle TEM otoyolu İstanbul istikameti bir süre trafiğe kapandı. Trafik, devrilen çekicinin ve yola saçılan araçların kaldırılmasıyla normale döndü.
Kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.

 

İLGİLİ HABERLER