Yaşam
  • 24.9.2020 13:19

Ebru Gündeş'in babası Remzi Gündeş sessiz sedasız defnedildi...

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in acı kaybı. Ebru Gündeş'in uzun yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti. Ebru Gündeş'in 4 yaşında kendisini terk ettiği için yıllardır konuşmadığı babası Remzi Gündeş'in 18 Eylül'de cefat ettiği öğrenildi. Siroz ve KOAH hastası olan Ebru Gündeş'in babası Remzi Gündeş, son yolculuğuna sessiz sedasız uğurlandı.

Ebru Gündeş uzun yıllardır küstü... Ebru Gündeş'in babası Remzi Gündeş sessiz sedasız defnedildi...

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in acı kaybı. Ebru Gündeş'in uzun yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti. Ebru Gündeş'in 4 yaşında kendisini terk ettiği için yıllardır konuşmadığı babası Remzi Gündeş'in 18 Eylül'de cefat ettiği öğrenildi.TV100'ün haberine göre; Bakırköy'de eski eşya sattığı iş yerinde kalan Remzi Gündeş geçtiğimiz günlerde rahatsızlandı. Siroz ve KOAH hastası olan 76 yaşındaki Gündeş, özel bir hastanede tedavi altına alındı. Durumu kötüleşen Remzi Gündeş, 18 Eylül'de hayata gözlerini yumdu.

SESSİZ SEDASIZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Gündeş'in cenazesi de Ebru Gündeş'in kuzenleri tarafından teslim alındı. Kendisini 4 yaşında terk ettiği için babasıyla konuşmayan Ebru Gündeş, ölüm haberini kimseye duyurmadan babasını sessiz sedasız Büyükçekmece Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurladı.

Baba Gündeş daha önce yaptığı açıklamada "Ben ona hiç bakmadım ama o bana baktı. Kim onun hakkında en ufak bir kelime konuşursa, onun hayatını alırım. Şaka yapmıyorum, alırım hayatını" demişti.

İLGİLİ HABERLER