Gündem
  • 25.2.2020 16:00

Erdoğan Aliyev'e bakın ne hediye etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temasları kapsamında geldiği Azerbaycan'da mevkidaşı İlham Aliyev ile bir araya geldi.Erdoğan 8. Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi toplantısına katılmak üzere geldiği Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de resmi törenle karşılandı.

Foto - Erdoğan Bakü'de askerleri 'selam asker' diye selamladı.

Erdoğan Bakü'de askerleri 'selam asker' diye selamladı.

Foto - Erdoğan, Aliyev'e tesbih hediye etti.

Erdoğan, Aliyev'e tesbih hediye etti.

Foto - Erdoğan ve Aliyev ile törenin ardından ikili görüşmeye geçti.

Erdoğan ve Aliyev ile törenin ardından ikili görüşmeye geçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev gerçekleştirdikleri görüşmede, ikili ilişkileri farklı boyutlarıyla ele almalarının yanı sıra bölgesel ve uluslararası sorunlara ilişkin fikir alışverişinde bulundular.

Foto - Erdoğan'ın, katılacağı İşbirliği Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Aliyev ile ortak basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.

Erdoğan'ın, katılacağı İşbirliği Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Aliyev ile ortak basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Bakü temaslarında, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın eşlik ediyor.

Foto - ERDOĞAN'DAN ALİYEV'E HEDİYE <br> Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi'nin 8'inci Toplantısı'na katılmak üzere geldiği Bakü'de, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü.

ERDOĞAN'DAN ALİYEV'E HEDİYE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi'nin 8'inci Toplantısı'na katılmak üzere geldiği Bakü'de, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev'e tesbih hediye etti.

Foto - 15 MİLYAR DOLARLIK TİCARET İÇİN YENİ İMZALAR YOLDA <br> Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki iş insanları heyetinin bugün Azerbaycan'da gerçekleştireceği temaslar çerçevesinde ekonomik ilişkiler öne çıkarken, iki ülke arasındaki 15 milyar dolarlık dış ticaret hedefine ulaşmak amacıyla yeni iş birliklerine imza atılacak.

15 MİLYAR DOLARLIK TİCARET İÇİN YENİ İMZALAR YOLDA
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki iş insanları heyetinin bugün Azerbaycan'da gerçekleştireceği temaslar çerçevesinde ekonomik ilişkiler öne çıkarken, iki ülke arasındaki 15 milyar dolarlık dış ticaret hedefine ulaşmak amacıyla yeni iş birliklerine imza atılacak.

Foto - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyinin 8'inci toplantısı için bugün Azerbaycan'a resmi ziyaret gerçekleştiriyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-Azerbaycan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyinin 8'inci toplantısı için bugün Azerbaycan'a resmi ziyaret gerçekleştiriyor.

 

Yorumlar (1)

  • - EKONOMİST

    Kendi kesesinden değil, milletin ödeneğinden tespih hediye etmiş benim hissem helali hoş olsun ; bu Azerbaycan halkına yapılan hediyedir, peki karşılığında ne hediye almış 50 Bin TL lik bayan çantası mı Kılıçdaroğlu araştırsın millete söylesin.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER