Gündem
  • 18.2.2020 23:59

Erdoğan ile Trump arasında çok kritik görüşme! Tüm dünyaya duyurdu

ABD Başkanı Donald Trump, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir telefon görüşmesi yaptığını açıkladı. Trump, "İdlib konusunda Türkiye ile çalışıyoruz" dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la gerçekleştirdiği telefon görüşmesinin detaylarını anlattı. Erdoğan'la iyi bir görüşme gerçekleştirdiğini belirten Trump, "İdlib hakkında konuştuk, beraber çalışıyoruz. Ne yapabiliriz görelim" ifadelerini kullandı.

ABD Başkanı Donald Trump, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmenin detaylarını basın mensuplarına açıklayan Trump, Suriye'deki Rus destekli Esed rejimi güçlerinin ilerleyişi ve İdlib'den Türkiye'ye doğru başlayan göç konularının görüşüldüğünü belirtti.

"İdlib konusunda çalışıyoruz"

Erdoğan'la iyi bir görüşme gerçekleştirdiğini belirten Trump, "İdlib hakkında konuştuk, beraber çalışıyoruz. Ne yapabiliriz görelim. Ona teşekkür ettim" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Alenen biz ABD nin taşeronuyuz beraber çalışıyoruz diyor hani mazlumdan yanaydınız yahu Kudüs'ü İsrail'e peşkeş çeken müslümanların hasmı ile iş tutup İslam alemine birlik beraberlik mesajı veriyorsunuz. kimi kandırıyorsunuz.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER