Gündem
  • 13.12.2019 14:34

Erdoğan'a 'diplomasız' diyen Davutoğlunun çömezini rezil edecek fotoğraf ortaya çıktı!

KAYNAK : YENİ AKİT

Erdoğan'a 'diplomasız' diyen 19 yaşındaki Davutoğlucu çömezi rezil edecek fotoğraf ortaya çıktı!

Ahmet Davutoğlu'nun partisinin en genç Kurucular Kurulu Üyesi İsmail Günaçar, Davutoğlu için, "En azından diploması var" diyerek büyük bir skandala imza atmış ve Erdoğan'a "üniversite mezunu değil" diyenler arasında yerini almıştı. Bu sözlerin ardından Günaçar'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'la çekilen fotoğrafı sosyal medyada hızla yayılmaya başlandı.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun partisinin en genç Kurucular Kurulu Üyesi İsmail Günaçar, basın mensuplarının, 'Davutoğlu'nun Erdoğan'dan farkı sizce ne olacak?' şeklindeki sorusuna küstahça sözlerle cevap vermişti.

"En azından diploması var"

Günaçar, "Davutoğlu bilime önem veren birisi, en azından diploması var kendisinin. Bizim gençlerimize sahip çıkan ve dünyaca tanınan biri olduğu için bize liderlik yapabilecek birisi." demişti.

İsmail Günaçar, ile ilgili görsel sonucu

Rezil eden fotoğraf

Günaçar'ın da AK Parti'den istediğini elde edemeyince Davutoğlu'nun kervanına katıldığı ortaya çıktı. Sosyal medyada Günaçar'a cevap olarak paylaşılan fotoğrafta, çömez siyasetçinin Erdoğan'ın yanında yer aldığı ve "Şimdiki başkan" olarak nitelediği, kendisini de geleceğin başkanı olarak tanıttığı belirlendi.

İLGİLİ HABERLER