Gündem
  • 19.1.2021 21:18

Erdoğan'dan ekonomi ve hukukta reform müjdesi

Ekonomi ve hukukta reform adımlarıyla ilgili hazırlıkların tamamlandığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, çalışmaların günü geldiğinde kamuoyu ile paylaşılacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Düzce, Çorum, Amasya, Bartın ve Karabük İl Kongrelerine Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katıldı.

Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, Türkiye'de bu yıl hayata geçirilecek olan ekonomi ve hukuktaki reform çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Ekonomi ve hukuk alanında hazırlanan reform düzenlemelerinin hazır olduğunu ve yakın zamanda kamuoyuna sunulacağını belirten Erdoğan, şu ifadeleri kulllandı;

"MİLLETİMİZLE PAYLAŞACAĞIZ"

İnşallah 2023 seçimlerine kadar hem parti teşkilatları hem hükümet hem Meclis grubu olarak var gücümüzle çalışarak milletimizin karşısına bir kez daha alnı ak, yüreği ferah olarak çıkacağız.

Şimdiden reform gündemimizi oluşturmaya başladık.

Ekonomi ve hukukta reform adımlarıyla ilgili hazırlıklarımız kamuoyuna sunma aşamasına geldi.

Köklü reformlar için yürüttüğümüz çalışmaları da günü geldiğinde milletimizle paylaşacağız.


 

"SÖZÜ GEÇEN BİR ÜLKE HALİNE GELDİK"

Uluslararası alanda sözü dinlenmeyen bir ülkeden taraf olduğu her konuda süreçleri değiştiren bir ülke konumuna yükseldik.

Vizyonu olan tek parti AK Parti'dir, Cumhur İttifakı'dır. Diğerleri yalanlarla siyaset yapıyormuş gibi görünerek vakit öldürüyor.

Daha kendi partisinin içindeki tacizlerin, tecavüzlerin hesabını veremeyenlerin bu ülkenin yönetimine talip olmaları kara mizah örneğidir. Bu kokuşmuş zihniyetten ülkeye ve millete hayır gelmez."

İLGİLİ HABERLER