Yaşam
  • 1.9.2020 22:51

Haldun Boysan'ın ölümünde şok eden gerçek!

Dizi çekimi için bulunduğu Nevşehir'de kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden sanatçı Haldun Boysan'ın, koronavirüs korkusundan dolayı hastaneye gidemediği için kalp pilinin değiştirilemediği iddia edildi.

'Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı 'Tombalacı' karakteriyle tanınan sanatçı Haldun Boysan, dizi çekimleri için bulunduğu Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde kalp krizi geçirerek 62 yaşında yaşamını yitirdi.

TEDAVİSİNE DEVAM ETMEDİ İDDİASI

'TEDAVİSİNE DEVAM ETMEDİ' İDDİASI

Ünlü oyuncunun kalbindeki pilin haziran ayında değişmesi gerektiği ancak Boysan'ın koronavirüs korkusundan dolayı tedavisine devam ettiremediği öne sürüldü.

Haldun Boysan hayatını kaybetti

TV100'de yer alan habere göre: dün önce havuz başında fenalaşan oyuncunun, hastanedeki ilk tedavisinin ardından taburcu edildiği, bu sabah Ankara'daki doktoruna gidip kalp pilini değiştirmeye hazırlandığı belirtildi.

LÜTFEN KENDİNİ İHMAL ETME

"LÜTFEN KENDİNİ İHMAL ETME"

Sağlık sorunlarıyla pek fazla ilgilenmediği ve yıllardır ayağındaki kırıkla yaşadığı bilinen 62 yaşındaki oyuncuya, setten gelen yönetmen Faruk Teber'in "Senden bu dünyada bir tane daha yok. Lütfen kendini bu kadar ihmal etme" dediği belirtildi.

Beşiktaş'tan Haldun Boysan mesajı! - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç

Teber'e "Tamam artık kendime daha çok dikkat edeceğim" diyen usat sanatçı, ilerleyen saatlerde kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Haldun Boysan kimdir? Oyuncu Haldun Boysan'ın hayatı - Türkiye Haberleri

CENAZE PROGRAMI

Ürgüp'te kaldığı otelde kalp yetmezliği sonucu hayata gözlerini yuman Haldun Boysan, 2 Eylül Çarşamba günü, Ankara Karşıyaka Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlanacak.

 

İLGİLİ HABERLER