Asayiş
  • 17.1.2022 12:17

Hemşire Emel Yüce otel odasında can verdi!

Hemşire Emel Yüce otel odasında can verdi! Paylaşımı dikkat çekti: Nasıl mı? Ölümle tabii ki...

Son dakika haberi: Ordu'da görevli hemşire Emel Yüce (42), Fatsa ilçesinde kaldığı otel odasında ölü olarak bulundu. Yatağının üzerinde enjektör ve polislerce uyuşturucu olduğu değerlendirilen madde bulunan Yüce'nin ölüm nedeni araştırılıyor. 2 çocuk annesi Yüce'nin Facebook paylaşımı ise dikkat çekti... Olay, ilçeye bağlı Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'ndeki bir otelde meydana geldi.

Cumartesi günü akşam saatlerinde otele giden Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hemşire olarak görev yapan Emel Yüce, tek kişilik oda kiraladı.Otel görevlililerinin Emel Yüce'den haber almaması üzerine polis ekiplerine haber verildi.Odaya giren polis ekipleri, genç kadını yatakta hareketsiz şekilde yattığını görünce, 112 Acil Sağlık ekiplerine haber verdi.

Gelen sağlık görevlilerinin kontrolünde Yüce'nin hayatını kaybettiğini belirledi.

YATAĞIN ÜZERİNDE ENJEKTÖR BULUNDU

Polis ekipleri, genç kadının kaldığı otel odasında yatağının üzerinde enjektör ve uyuşturucu olduğu değerlendirilen madde bulundu.Savcılık incelemesinin ardından hemşirenin cansız bedeni otopsi için Ordu Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.Öte yandan ölüm nedeni araştırılan Yüce'nin 2 çocuk annesi olduğu ve 7 yıl önce de eşinden boşandığı öğrenildi.

Son dakika: Hemşire Emel Yüce otel odasında can verdi! Paylaşımı dikkat çekti: Nasıl mı? Ölümle tabii ki...
 

İLGİLİ HABERLER