Medya
  • 13.10.2020 22:43

İstanbul'da işadamları çatıştı!.. Ünlü gazeteci de işin içerisinde

Beşiktaş'ta iş insanına silahlı saldırı! Ünlü gazetecinin adı da karıştı!

Beşiktaş'ta, iki iş insanı arasında yaşanan ticari anlaşmazlık nedeniyle sokak ortasında kan döküldü. İş insanı Engin M., sokakta kendisini bekleyen İbrahim S.'nin silahlı saldırısından kurtulurken, şoförü Kutlu Muhammed O. seken kurşunlardan birinin ayağına isabet etmesiyle yaralandı.

Olay, Levazım Yeni Bahar Sokak'ta 16.40 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Engin M.'nin sahibi olduğu holdingin bulunduğu binanın yarı hissesine sahip olan Selahattin D., bir süre önce, hissesini iş adamına satmak istedi. Engin M.'nin teklifi kabul etmemesi üzerine iki iş adamı arasında husumet yaşandı. Anlaşmazlığı çözmek için bugün erken saatlerde bir araya gelen iki iş adamı arasındaki konuşma tartışmayla sonuçlanırken, Selahattin D.'nin Engin M.'yi tehdit ettiği ileri sürüldü. 

Tartışma sonrası holdinge gelen Engin M., akşam saatlerinde şoförüyle birlikte iş yerinden çıkarken, sokakta bekleyen İbrahim S.'nin silahlı saldırısına uğradı. İş adamı Engin M. saldırıdan yara almadan kurtulurken, kurşunlardan biri şoförü Kutlu Muhammed O.'nun sol ayağına isabet etti. İbrahim S. saldırının ardından bir otomobille olay yerinden kaçtı.

İş adamının haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı Kutlu Muhammed O., ambulansla kaldırıldığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Polis, saldırıdan sonra kayıplara karışan İbrahim S.'yi yakalamak için çalışmalara başladı.

Selahattin Duman Hürriyet'ten kovuldu - Yorumlar - Haber7 - Sayfa 1

YEZ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Engin Musaoğlu ile eski gazeteci Selahattin Duman arasında bir süredir devam eden mülk ihtilafı ünlü bir AVM'de silahlı kavgaya döndü.  Silahını çıkarıp Musaoğlu’na doğru ateşleyen Duman’ın avukatı İbrahim Sapan, Musaoğlu’nun şoförünü vurdu. Avukat İbrahim S.nin kaçarak firar ettiği olayla ilgili Musaoğlu’nun ifadesini alan polisin Duman’ı da ifadeye çağırdığı öğrenildi.

Selahattin Duman'a Zaman'dan destek geldi! - - Son Dakika Haberler
 

İLGİLİ HABERLER