Asayiş
  • 22.1.2020 10:18

Lüks villada fuhuş şifreleri

Çorlu'da üç katlı villaya fuhuş baskını

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde Ahlak Bürosu ekipleri, üç kişiyi "Fuhşa Teşvik Aracılık veya Zorlama" suçuyla ilgili olarak takibe aldı. Üç katlı villada yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptıran şüphelilerin şifreli konuşmaları kayıtlara geçti. "Çikolata var mı?" ve "Bize şeftali lazım" gibi şifrelerin çözülmesinden sonra villaya operasyon düzenlendi.

çorlu fuhuş ile ilgili görsel sonucu

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği'ne, Çorlu ilçesinin Havuzlar Mahallesi'nde bulunan 3 katlı villada fuhuş yaptırıldığı ihbarı geldi. İhbar üzerine hareket geçen polis, teknik ve fiziki takip başlattı.

çorlu fuhuş ile ilgili görsel sonucu

Takip sırasında, biri kadın 3 kişinin yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptırdığı saptandı. Şüpheliler ile müşterilerinin, "Çikolata var mı?", "Bize şeftali lazım" şeklinde şifreli görüştükleri tespit edildi.Polis, villaya operasyon düzenlendi. Operasyonda fuhuş yaptıran N.C. adlı kadın ile T.P. ve İ.A. gözaltına alındı.

Fuhuş yaptırılan Türkmenistan uyruklu B.J., Özbekistan uyruklu M.Z. ve N.J. ise sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi'ne teslim edildi.

N.C., T.P. ve İ.A. ise 'Fuhuşa teşvik, aracılık veya zorlama' suçundan adliyeye sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER