Medya
  • 5.2.2020 00:58

'Survivor 2020' yarışmacılarından 3'ü daha belli oldu

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor 2020' için artık sadece günler kaldı. Bu yıl yeniden 'Ünlüler-Gönüllüler' formatı ile ekranlara gelecek yarışmada yer alacak 3 isim daha ortaya çıktı.

TV8'de 16 Şubat Pazar günü baylaşacak Survivor 2020 yarışmasında, ünlüler takımı netleşmeye başladı.

Oyuncu Ersin Korkut, şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan ve futbolcu Sercan Yıldırım'ın ardından Survivor 2020'de şampiyonluk mücadelesi verecek 3 isim daha belli oldu.

16 Şubat'ta başlayacak fenomen yarışmanın yeni sezonunda; oyuncu Uğur Pektaş, MasterChef Yasin Obuz ve DJ Cemal Can Canseven de boy gösterecek.

SURVIVOR YASİN OBUZ KİMDİR

SURVIVOR YASİN OBUZ KİMDİR?

21 Kasım 1988 doğumlu Yasin Obuz, çocukluğundan beri spor yapıyor. Sirkeci'de küçük bir işletmesi olan Onuz, geçen sezon Masterchef yarışmasındaki performansıyla adından söz ettirdi.

SURVIVOR UĞUR PEKTAŞ KİMDİR

SURVIVOR UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

16 Nisan 1979 doğumlu Uğur Pektaş, 2005 yılında yaşadığı Survivor şampiyonluğunun ardından yeniden fenomen yarışma ile ekranlara dönüyor. Ünlü oyuncu, 'Arka Sokaklar' dizisinde 'Murat Komiser' rolü ile büyük ses getirdi.

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

İzmir doğumlu, 24 yaşındaki Cemal Can Canseven, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okurken, arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

TAYFUN ERDOĞAN

ERSİN KORKUT

SERCAN YILDIRIM

Survivor 2019'da 25 yaşındaki kick boksçu Yusuf Karakaya şampiyonluk ipini göğüslemişti.

İLGİLİ HABERLER