Asayiş
  • 12.9.2021 13:50

Müge Anlı'nın aradığı Ahmet Çetin ölü bulundu

 Müge Anlı'da gündeme gelmişti! Kayıp Ahmet Çetin'den acı haber...

Son Dakika Haberleri: Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınan, Ahmet Çetin'in kaybolmasına ilişkin olayda yeni bir gelişme yaşandı. 5 gündür kayıp olarak aranan 24 yaşındaki gencin eşyaları Küçükçekmece'de bir derede bulundu.

Küçükçekmece'de 5 gündür aranan Ahmet Çetin'in eşyaları derede bulundu | NTV

Polis ekipleri Ahmet Çetin'in bulunmasını için çalışmalarını sürdürürken, olayla ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Gelen son dakika haberine göre; Müge Anlı, kayıp olarak aradığı 24 yaşındaki AhMüge Anlı, kayıp olarak aradığı 24 yaşındaki Ahmet Çetin'in programın hemen ardından cansız bedeninin bulunduğu bilgisine ulaştı.

Genç adamın öğle saatlerinde Beylerbeyi sahilinde bulunmasının üzerine olay yerine Çengelköy Sabancı Polis Merkezi Amirliği ve sağlık ekipleri ekipleri sevk edildi.met Çetin'in programın hemen ardından cansız bedeninin bulunduğu bilgisine ulaştı.

Cansız bedeni denizden çıkarılan şahsın ailesinin yaptığı teşhisin ardından Ahmet Çetin olduğu netleştirildi. Ahmet Çetin'in cansız bedeni otopsi işlemleri için adli tıp kurumuna götürülürken aynı dakikalarda şüpheli arkadaşı Murat Karakeleş'in de gözaltına alındığı öğrenildi.

Müge Anlı'nın canlı yayında sorduğu sorular karşısında bocalayan Murat Karakeleş, kaybolmadan önce sabah saatlerine kadar birlikte alkol aldığı arkadaşı Ahmet Çetin ve o geceyle ilgili hiçbir şey hatırlamadığını söylemişti.

 AHMET ÇETİN'

Gelen son dakika haberine göre; Ahmet Çetin'in boğularak hayatını kaybettiği öğrenildi.

Şüpheli Murat Karakeleş, emniyetteki sorgusunda Ahmet Çetin'in boğularak öldüğünü ve eşyalarını alıp dere yatağına attığını söyledi.

AİLE ACI HABER KARŞISINDA YIKILDI

Oğullarının bulunması için tek çare olarak Müge Anlı'ya başvuran Çetin ailesinin acı haber karşısında yıkıldığı öğrenildi.

KAYIP EŞYALARI DERE KENARINDA BULUNMUŞTU

Öte yandan, 4 Eylül'den beri kayıp olan 24 yaşındaki gencin eşyaları derede bulundu. Polis ekiplerinin incelemesinin ardından bulunan ayakkabı, cüzdan ve çorapları karakola götürdü.

İLGİLİ HABERLER