Yaşam
  • 9.10.2021 23:52

'Ölümden döndüm' diyen Alişan'dan iki milyon TL'lik dava!

KAYNAK : MİLLİYET

Alişan, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Ufuk A.’nın yaptığı yağ aldırma operasyonu sonucu vücudunda kalıcı hasar meydana geldiğini ve ölümden döndüğünü iddia ederek, savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Ayrıca avukatı Emek Emre aracılığıyla İstanbul Tüketici Mahkemesi’ne başvuran ünlü şarkıcı, Ufuk A.’ya 2 milyon TL manevi, 10 bin TL de maddi olmak üzere toplam 2 milyon 10 bin TL'lik tazminat davası açmış, Tabipler Odası’na da şikâyet etmişti.

Ölümden döndüm diyen Alişandan iki milyon TLlik dava

Arkadaşı olan doktor Ufuk A.’nın, daha fit görüneceğini belirterek kendisini yağ aldırma operasyonu için ikna ettiğini dilekçesinde anlatan Alişan, 5.5 saat süren operasyon sonucu, doktor hatası nedeniyle ölümle karşı karşıya kaldığını öne sürmüştü.

Ölümden döndüm diyen Alişandan iki milyon TLlik dava

Basına kapalı olan duruşma yaklaşık beş dakika sürdü. Duruşma çıkışı açıklama yapmak istemeyen şarkıcının yerine konuşan avukatı Emek Emre, “Tazminat davamızla ilgili yayın yasağı kararı olduğu için açıklama yapamayız. Davamız devam ediyor” dedi.

Ölümden döndüm diyen Alişandan iki milyon TLlik dava

"5.5 SAAT AMELİYATTA KALMIŞIM"

Eşi hamileyken kilo aldığı için göbeğindeki yağları aldırmak isteyen Alişan, geçtiğimiz yıl yaşadıklarını canlı yayında anlatmıştı: Davam açıldı. İki yıl önce kilo aldım ve göbeğim fazlalaştı. Doktor arkadaşım bana 'Abi sana liposuction yapalım. Bir ay içinde hem göbeğin hem de yağların gider' dedi...

5.5 SAAT AMELİYATTA KALMIŞIM

"Arkadaşım ve sevdiğimiz biri olduğu için güvendik. İki sene önce ocak ayının ikinci haftasında ameliyat oldum. Normalde o ameliyat 2-2.5 saat sürer ama ben tam 5.5 saat ameliyatta kalmışım. Bunu kimseye söylemedim, annem de dahi. Ameliyattan sonra bir gün hastanede kaldım ve iki gün sonra vücudumda morarmalar oldu. Göbeğimde yağ alınırken nasıl bir çalışma yapıldıysa artık."

Ölümden döndüm diyen Alişandan iki milyon TLlik dava

"BOYNUMA KADAR MORARDIM"

"İki gün yataktan çıkamadım ve boynuma kadar morardım. Bir terslik olduğunu anlayıp sorduğumda bana 'Normaldir bunlar, bir ay içinde göbeğin falan dümdüz olacak' dedi. Bir ay sonra morarmalar geçti..."

BOYNUMA KADAR MORARDIM

"İKİ YILDIR DENİZE TİŞÖRTLE GİRİYORUM"

"Şimdi göbeğimi göstermek istemiyorum. Bunun için yayın yasağı da aldırdım çünkü o halini kimse görsün istemiyorum. İki yıldır denize tişörtle giriyorum ve sadece ailemin olduğu ıssız yerlerde tişörtümü çıkartıyorum. Göbeğimde yanık izi ve dalgalanmalar var..."

İKİ YILDIR DENİZE TİŞÖRTLE GİRİYORUM

"Bunu mahkemede canlı canlı göstereceğim ama şimdi kimseye göstermek istemiyorum çünkü çok kötü. Ameliyattan iki ay sonra karnımda su toplamalar oldu. Haftanın iki günü yaklaşık 2'şer litre göbeğimden sıvı alındı. Çünkü göbeğim şişmeye başlıyor su olunca. Çünkü drenaj sistemimi mahvetmiş. Buna eşim, arkadaşım ve hemşirelerde şahit. Beş ay bu devam etti ve kimseye bir şey demedim. Göbeğimde hala yanık izleri var..."

Ölümden döndüm diyen Alişandan iki milyon TLlik dava

"ŞÜKRET Kİ ÖLMEDİN"

"Ameliyatı yapan kişi beni birkaç doktora götürdü ve bana 'Ameliyatta hata yapılmış, şükret ki ölmedin' dediler. Çünkü bu ameliyatla ölenler varmış. Sonra ben kendim doktor bulup geçen sene tekrar ameliyat oldum. Biraz toparlandı ama o yanık izi ve dalgalanmalar hiç geçmeyecek..."

Ölümden döndüm diyen Alişandan iki milyon TLlik dava

"Ömür boyu bunu taşıyacağım. Bu arkadaşımdan da hiç destek göremediğim için hem açıklama gereği duydum hem de hukuki yollara başvurdum. Hem maddi hem de manevi olarak."

İLGİLİ HABERLER