Medya
  • 9.11.2021 15:21

tiktok uğruna önce yola yattı sonra denize atladı!

Önce yola yattı sonra denize atladı! Ordu'da şaşkına çeviren olayın nedeni ortaya çıktı: Fenomen olmak istemiş

Ordu'nun Ünye ilçesinde dün yaşanan olayda Suna Y. isimli kadın, önce caddede yere yattı ardından ise denize atladı. Ekipler tarafından kurtarılan kadının sosyal medyada takipçi sayısını artırmak için kurgu yaptığı anlaşıldı. Suna Y, polis nezaretinde Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne götürüldü.İlçenin Akkuş-Niksar Caddesi’nde öğlen saatlerinde Suna Y. adlı kadın henüz bilinmeyen bir nedenle aniden kendini yola attı. Trafik akışının durduğu caddede çevredeki vatandaşların ihbarı ile olay yerine polis ekibi sevk edildi.

Bu sırada ikna edilerek yerden kaldırılan kadın gözden kayboldu. Bir süre sonra Atatürk Parkı’nda bir kadının denize atladığı ihbarını alan polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sahile geçti.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ünye İtfaiye Grup Amirliği ekiplerince sudan çıkarılan kadın balıkçı teknesi ile Ünye İskelesi’ne alındı.

AKIL HASTANESİNE GÖTÜRÜLDÜ

Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği kadın ambulanstan inmek istedi. Polisin ikna ettiği kadın ambulansla Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Ambulansla yeniden hastaneye götürülen ve psikolojik sorunları olduğu belirtilen kadın, polis nezaretinde Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne götürüldü.

İŞİN ASLI ORTAYA ÇIKTI: HER ŞEYİ TİKTOK'TA PAYLAŞMIŞ

Suna Y'nin sosyal medya fenomeni olmak için kurgu yaptığı ortaya çıktı.

Suna Y'nin, önce caddede araçların önünde yere yattığı, ardından da aHesabında kendisinin yer aldığı birçok paylaşım videoları bulunan Suna Yeşil’in en son yaşanan intihar teşebbüsü sonrası hastanede sedyede üzerinde de kayda aldığı görüntüleri bir şarkı eşliğinde paylaştığı görüldü.tlamak için denize doğru yürüdüğü anları cep telefonu kamerasıyla kayda alıp ‘Tiktok’ hesabında paylaştığı da ortaya çıktı.

İLGİLİ HABERLER