Ekonomi
  • 6.9.2021 14:04

TOKİ'den dev indirim kampanyası başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Twitter hesabından TOKİ'nin her yıl yapılan indirim kampanyasının bu yıl da yoğun talep üzerine başlatılacağını duyurdu. Kurum, kampanyanın 21 Eylül'de start alacağını bildirdi. İşte Bakan Kurum'un son dakika açıklaması...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ'nin bu yıl ikinci kez indirim kampanyasını gerçekleştireceğini bildirdi. Twitter'dan paylaşımda bulunan Murat Kurum, "TOKİ Başkanlığımızca, borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasını, yoğun talep üzerine bu yıl ikinci kez 21 Eylül'de tekrarlıyoruz." ifadelerini kullandı. Kurum TOKİ indirim kampanyasının detaylarını da paylaştı.

TOKİ İNDİRİM KAMPANYASI 21 EYLÜL'DE BAŞLIYOR

Sosyal medya hesabından önemli bir paylaşımda bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ indirim kampanyası ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

TOKİ Başkanlığımızca, borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasını, yoğun talep üzerine bu yıl ikinci kez 21 Eylül'de tekrarlıyoruz.

YÜZDE 22 İNDİRİMDEN YARARLANACAKLAR

Kampanyamızdan yararlanmak isteyen vatandaşlarımız, 21 Eylül – 19 Ekim 2021 tarihleri arasında başvurularını yapabilecek. Borcunun tamamını ya da en az %25'ini peşin ödeyen vatandaşlarımız %22 indirim kampanyasından faydalanabilecek.

 

İLGİLİ HABERLER