Yaşam
  • 12.11.2021 21:27

Ünlü oyuncu genç yaşta hayatını kaybetti

Oyuncu Yunus Güner, Cihangir'deki evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

"Dudaktan Kalbe" dizisinde 'Namık' karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Yunus Güner, 49 yaşında kalp krizinden yaşamını yitirdi.

Oyuncu Yunus Güner, 49 yaşında hayatını kaybetti! Yunus Güner kimdir, oynadığı filmler

Sevilen dizilerin oyuncusuydu. Dudaktan Kalbe, Sonradan görmeler ve Bütün Çocuklarım dizileriyle tanınıyordu. Ünlü oyuncu Yunus Güner hayatını kaybetti.

49 yaşındaki Yunus Güner, Cihangir'deki evinde kalp krizi geçirdi. Tüm müdehaleye rağmen kurtarılamayan usta oyuncu, hayata gözlerini yumdu.

Acı haber, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından duyurularak başsağlığı dilendi.

Güner'in yakın arkadaşı Süha Uygur da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, "Çok sevdiğimiz bir arkadaşımızı ve dostumuzu kaybettik. Çok erken oldu Yunus. Nurlar içinde uyu güzel adam" dedi.

Son dakika: Ünlü oyuncu Yunus Güner'den üzen haber! Yunus Güner hayatını  kaybetti - Son Dakika Magazin Haberleri

"ÇOK ERKEN OLDU YUNUS"

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulunan Uygur, üzüntüsünü, "Çok sevdiğimiz bir arkadaşımızı ve dostumuzu kaybettik. Çok erken oldu Yunus... Nurlar içinde uyu güzel adam." sözleriyle dile getirdi. Takipçileri ise Süha Uygur'a başsağlığı mesajları ile destek oldu.

YUNUS GÜNER KİMDİR?

1972 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Yunus Güner, eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda tamamladı. Güner, rol aldığı 'Sonradan Görmeler', 'Bütün Çocuklarım' ve 'Dudaktan Kalbe' isimli dizilerle tanınıyor.

Yunus Güner kimdir ve nerelidir? Evli ve Öfkeli'nin başarılı oyuncusu Yunus  Güner neden öldü? - BİYOGRAFİ Haberleri

"İYİ OYUNCULAR HEM HAYATTA HEM DE SAHNEDE SAMİMİDİR!"

Ünlü oyuncu, 2015 yılında Habertürk'e verdiği bir röportajda şu ifadeleri kullanmıştı:

"Samimiyet sadece aşkta değil, hayatın her alanında şart! Özellikle de oyunculukta! Ben bugüne kadar hep kendimi tüm samimiyetimle ifade edebileceğim işlerin içinde yer almayı seçtim. Yıldız Kenter'in öğrencisiyim, çok şanslıyım! İyi oyuncunun güzelleştiğini, kötü oyuncunun ise çirkinleştiğini bilenlerdenim. Bundan böyle daha çok projede yer almak istiyorum ama tercihim yine beni güzelleştirecek işlerden yana olacak. İyi oyuncuların çoğu hem hayatta hem de sahnede samimidir! Ben de kendi adıma bunun mücadelesi içindeyim. Bunu yapabilenler; namuslu oyuncular!"

İLGİLİ HABERLER